برش لیزری یک فرآیند تولیدی است که می‌تواند نیاز به ماشین‌کاری در بسیاری از مشاغل مهندسی را از بین ببرد و شما را قادر می‌سازد در هزینه‌های تولید صرفه‌جویی کنید.

برش لیزری مزایای خاصی نسبت به برش پلاسما دارد زیرا این فرآیند دقیق تر است و انرژی کمتری را هنگام برش ورق های فولادی و آلومینیوم مصرف می کند. علاوه بر این، جدیدترین دستگاه های لیزر فیبر ما، مانند دستگاه 6 کیلووات ما، اکنون در توانایی خود برای برش لیزر مواد ضخیم به دستگاه های پلاسما نزدیک شده اند. سطوح دقیق و کیفیت لبه به دست آمده با دستگاه های برش لیزری بهتر از روش های برش سنتی است، زیرا پرتو لیزر در طول فرآیند برش لیزر فرسوده نمی شود.

فناوری برش لیزری همچنین ما را قادر می سازد تا اشکال پیچیده را بدون نیاز به ابزار و با سرعتی مشابه یا سریعتر از سایر روش های برش برش دهیم.

این واقعیت که فناوری برش لیزری باعث کاهش آلودگی قطعه کار می شود، مزایای خاصی را نسبت به تکنیک های برش مکانیکی سنتی ارائه می دهد. 

برش لیزری همچنین به ما این امکان را می دهد که سوراخ هایی با قطر کوچک با جزئیات پیچیده و کیفیت لبه خوب در بخش ورق، صفحه، لوله یا جعبه برش دهیم.