برش لیزر لوله و پروفیل

خدمات برش لیزر لوله و پروفیل دقیق و با کیفیت بالا با زمان‌های سریع و قیمت‌های رقابتی

در طول چند سال گذشته، آریو لیزر سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی را برای افزودن جدیدترین دستگاه‌های برش لیزری برش لوله و پروفیل به خط تولید برش لیزر فعلی خود انجام داده است. 

با دستگاه پیشرفته برش لیزر لوله و پروفیل که به صورت شبانه روزی کار می کنند، آریو لیزر می تواند برش لیزری لوله و اکثر پروفایل های باز مانند زاویه و کانال را با قابلیت روتاری ارائه دهد که برش لیزری پروفیل و لوله را امکان پذیر می کند. 

برش تا حداکثر اندازه با قطر 140میلی متر، طول 3 متر و ضخامت 10 میلی متر

دستگاه‌های برش لیزر لوله ما می‌توانند لوله‌ها و پروفیل‌ها را با قطرهای بزرگ و ضخامت دیواره‌ها بدون کاهش بهره‌وری بدون توجه به پیچیدگی آن برش دهند. ضخامت 10 میلی متری را می توان به راحتی برای آهن  به دست آورد.

 برش لیزری لوله ما بیشترین سرعت برش و قطعه را در بازار در طیف وسیعی از ضخامت ها و قطرها تولید می کند.برش لیزر لوله و پروفیل برای شرکت‌های تولیدی ایده‌آل هستند، زیرا فرآیند برش لیزری نیاز به عملیات دوم مانند اره کردن، پانچ کردن و سوراخ‌کاری را از بین می‌برد و بلافاصله صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های تولید ایجاد می‌کند. دستگاه برش لیزر لوله حتی خطوط پیچیده را بدون زحمت و بدون دست زدن به لوله برش می دهد و یک قطعه ی بدون نقص تولید می کند.

 به دلیل کیفیت لبه بالای لوله های برش لیزری ما، عملاً نیازی به پرداخت مجدد نیست. در مقایسه با فرآیندهای معمولی مانند اره کردن، تراشکاری یا فرز، خدمات برش لیزر لوله ما به شما امکان می دهد بهره وری را افزایش دهید، بنابراین هزینه ها و زمان را برای تمام قطعات برش لیزری خود کاهش می دهید. 

در مقایسه با فرآیندهای مرسوم مانند اره کردن، تراشکاری یا فرز، مشتریان ما می توانند از بهره وری بالا - کاهش هزینه ها و زمان تحویل اطمینان حاصل کنند و برش لیزر پروفیل می تواند اشکال بسیار پیچیده ای را پردازش کند که مشتری را قادر می سازد اشکال بسیار پیچیده و دقیق را با کسری از هزینه های ساخت معمولی دریافت می کنند. برش لیزری فلزات آینده ساخت مصنوعات فلزی، کاهش هزینه و تکنیک های افزایش کیفیت است. دستگاه های برش لیزر لوله و پروفیل ما ظرفیت برش لیزر شیت ما را تکمیل می کند که شامل 7 دستگاه است که ورق ها و صفحات لیزری تا طول 4 متر در 2 متر و 20 میلی متر را برش می دهند. لیست کامل ظرفیت برش لیزر ما را دانلود کنید، یا برای اطلاعات بیشتر و بحث در مورد نیازهای شخصی خود، لطفاً با تیم با تجربه ما در تلفن: 09122251358، ایمیل: info@ariolaser.com تماس بگیرید.