چرا آریو لیزر

  1. قیمت های بسیار رقابتی: تنوع مجموعه ماشین آلات ما را قادر می سازد تا همیشه مقرون به صرفه ترین راه حل های برش لیزر را به مشتریان ارائه دهیم.
  2. استعلام قیمت خدمات : ما اهمیت استعلام قیمت سریع برای مشتریان خود را درک می کنیم و به همین دلیل است که اکنون توسط نرم افزار قدرتمند مدیریت پروژه های شرکت بیسترونیک سوییس Bysoft 7 در کمتر از 24 ساعت به اکثر استعلامهای شما پاسخ می دهیم
  3. خدمات برش لیزری فقط یک روز کاری : خدمات برش لیزر روز بعد نیز برای نیازهای فوری در دسترس مشتریان ما است. به منظور برآورده کردن انتظارات تحویل مشتریان، آریو لیزر دائماً در تهیه ماشین‌های لیزر CNC جدید سرمایه‌گذاری می‌کند تا ظرفیت برش لیزر را افزایش دهد و ما را قادر می‌سازد تا در زمان تحویل خود انعطاف‌پذیر باقی بمانیم. برای بهره مندی از خدمات برش لیزر در روز بعد، با ما تماس بگیرید.
  4. ظرفیت برش 24 ساعته: ما مدت‌هاست که الگوی کاری 24 ساعته و سه شیفتی را در هر دو سایت خود اتخاذ کرده‌ایم تا بهره‌وری خود را به حداکثر برسانیم و در نتیجه هزینه‌ها را برای مشتریان خود کاهش دهیم.
  5. تحویل رایگان در سراسر تهران : آریو لیزر از 2 سایتی که در مرکز تهران و نزدیک به بزرگراه فتح واقع شده‌اند، کار می‌کند و قابلیت‌های تحویل ما را کارآمدتر می‌کند. ما ناوگان حمل و نقل خود را داریم که به صورت شهری خدمات جا به جایی را انجام می دهند.
  6. خدمات مشتری مدار: آریو لیزر همیشه نیازهای مشتریان خود را برآورده می کند. آریو لیزر چه نمونه‌های اولیه یک‌بار یا تولید دسته‌ای بیشتر از 1000 قطعه و نیازهای شما را برآورده می‌کند، به موقع و با بودجه برای مقادیر کوچک و بزرگ.
  7. نزدیک بودن به بازار ورق فلزات شادآباد و بازار استیل : در بخش بازرگانی و تهیه متریال شما با نازلترین قیمت و شرایط انعطاف پذیر در خدمت شما خواهیم بود
  8. طراحی و نمونه سازی CAD: با پیشرفت فناوری های برش لیزری و چالش برانگیزتر شدن نیازهای مشتری، آریو لیزر یک دفتر طراحی کامل CAD/CAM در اختیار دارد، با تیم طراحان واجد شرایط ما که شبانه روز کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که پیچیده ترین اشکال را می توان در مهلت های زمانی محدود با لیزر برش داد.