خمکاری ورق پرس برک تمام اتوماتیک CNC

پرس برک اتوماتیک امکان خم شدن ورق های فلزی را فراهم می کند. در آریو لیزر بهترین پرس ما یک دستگاه 8 محور با ظرفیت 220 تن و طول 3 متر ساخت شرکت بیسترونیک سوییس است که می‌تواند خم های بسیار پیچیده را در بازه‌های زمانی سریع انجام دهد، اما همچنین انعطاف‌پذیری شگفت‌انگیز دو پرس برک اتوماتیک دیگر را دارد تا اطمینان حاصل شود که می‌توانیم نیازهای مشتریان خمکاری بسیار دقیق ورق استیلخود را برآورده کنیم. ما طراحی فنی شما را به دقت تجزیه و تحلیل می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصول نهایی شما مطابق با نیازهای شما است.

در صورت عدم وجود نقشه موجود، این امکان برای شما وجود دارد که با تیم ما برای تولید طرح‌های CAM یا CAD همکاری کنید که مطمئن شوید طرح شما با پرس برک ما سازگار است. در صورت نیاز، تنظیماتی را انجام خواهیم داد که منجر به انجام کار خواهد شد. ارائه چیزی کمتر از انجام کار شما هدف ما نیست.

طراحی و اجرای خم توسط نرم افزار ByBend

پرس برک زمانی که شما برای برتری در هر مرحله از فرآیند برنامه ریزی کرده باشید، موثرترین حالت خود را دارد. داشتن  پرس برک ساخت یکی از برجسته ترین سازندگان جهان مطمئناً یک مزیت عالی است، اما محصول نهایی شما بدون تخصص اپراتوری که آموزش های منظم را دریافت می کند، به بالاترین کیفیت بالقوه خود نمی رسد.

در اینجا در آریو لیزر ، تک تک کارکنان ما مطابق با بالاترین استانداردها هستند. بررسی‌های مداوم عملکرد به ما امکان می‌دهد تا پیشرفت را زیر نظر داشته باشیم و در صورت لزوم آموزش مجدد را اختصاص دهیم. اجرای چنین رویکرد دقیقی آریو لیزر را قادر ساخته است تا جایگاهی را در خط مقدم مهندسی دقیق و صنایع ساخت ایجاد کند.

آریو لیزر خدمات کامل را به شما ارائه می دهد. با کمک آریو لیزر می توانید تامین کنندگان غیر ضروری را از بودجه خود حذف کنید تا در هزینه های کسب و کار خود صرفه جویی کنید و همچنین سرعت تحویل را افزایش دهید.مشخصات دستگاه های پرس برک مجموعه آریو لیزر

پرس برک بیسترونیک ساخت کشور سوییس CNC اتوماتیک 8 محور ظرفیت 220 تن طول کارگیر 3000 قابلیت خم تا ضخامت 10mm

Bystronic Hammerle220t

پرس برک بیسترونیک ساخت کشور سوییس CNC اتوماتیک 8 محور ظرفیت 80 تن طول کارگیر 2100 قابلیت خم تا ضخامت 5mm
Bystronic Hammerle80t